ایده های روشنایی حمام بر روی آینه

متن کامل

ایده های روشنایی حمام بر روی آینه

 

این ایده های نورپردازی حمام بر روی آینه به شما الهام می دهد تا طرح نورپردازی را در دوش، اتاق مرطوب یا حمام خود تغییر دهید.

ایده های روشنایی حمام بر روی آینه یک عنصر طراحی جدایی ناپذیر است که باید در ابتدای هر پروژه اتاق دوش، اتاق مرطوب یا حمام برنامه ریزی شود.

وقتی صحبت از ایده های حمام به میان می آید، چه به سبک معاصر، چه سنتی و چه چیزی در این میان، یراق آلات نور در بافت اصلی اتاق تعبیه شده است که نه تنها نور روشن و عمومی را بر روی آینه برای کمک به کارهایی مانند اصلاح، بلکه همچنین فراهم می کند. نور محیط برای خلق و خو، که ممکن است شامل تعدادی برنامه باشد.

در اینجا، ما بر روی بهترین ایده های نورپردازی حمام بر روی آینه تمرکز می کنیم و توصیه های تخصصی در مورد اینکه چگونه می توانید تعادل زیبایی و کاربردی را به درستی به دست آورید، ارائه می دهیم.

 10 راه برای روشن کردن فضای حمام

از نورپردازی بالای سر با ظاهری لوکس گرفته تا ایده‌های کاربردی روشویی حمام با نورپردازی، و ایده‌هایی برای ایده‌های تزئینی‌تر نورپردازی حمام نسبت به واحدهای آینه و روشویی، این فهرست پر از توصیه‌ها به شما کمک می‌کند بهترین گزینه‌ها را برای اتاق خود پیدا کنید.

1. چراغ روشنایی خود را روی یک آینه نصب کنید

 

همانطور که تصور می کنید نورپردازی وظیفه، نور را برای کارهای خاص فراهم می کند. در حمام، اینها می تواند آرایش کردن یا اصلاح باشد، بنابراین احتمالاً به نورپردازی در اطراف ایده های آینه حمام خود نیاز خواهید داشت. نصب چراغ های دیواری در دو طرف آینه به خوبی کار می کند یا می توانید آینه ای با نور یکپارچه در نظر بگیرید. نور پایین را مستقیماً بالای سر خود قرار ندهید. سایه های نامطلوب بر چهره شما می اندازد.

2. نور حمام خود را روی کلیدهای DIMMER قرار دهید

چارو گاندی، طراح داخلی، موسس Elicyon، می‌گوید: بسیاری از ما می‌خواهیم یک حمام لوکس یک پناهگاه باشد و در حالت ایده‌آل، حمامی برای ما فردی باشد.

"عملکرد برای موفقیت اتاق بسیار مهم است و زیربنای لوکس بودن آن است. بدون اسکلت عملی در محل از روشنایی گرفته تا تهویه  زیبایی شناسی کاهش می یابد.

نورپردازی خوب نیز به احساس مجلل فضا کمک می کند. نورپردازی در مدارها و دیمرهای مختلف می تواند شامل LED های سطح پایین در زیر واحدهای روشویی برای ایجاد درخشش ملایم در شب و روی آینه ها برای ارائه روشنایی کارآمد برای کارهای روزمره در شب باشد.

3. چراغ های دیواری را در دو طرف آینه آویزان کنید

 

مری گراهام و نیکول سالوسن، بنیانگذاران سالوسن گراهام، می‌گویند: «در یک اتاق دوش کوچک یا اتاق پودر، مهم است که اهمیت نور خوب را دست کم نگیریم. این باید همیشه شامل چراغ‌های دیواری تزئینی در دو طرف آینه باشد تا نور ملایم‌تر و جذاب‌تری برای چهره و همچنین ویژگی تزئینی ایجاد کند.»

4. از چراغ های ال ای دی محتاطانه روی آینه استفاده کنید

ایده های روشنایی ال ای دی حمام با کیفیت خوب کیفیت جذاب تری از نور و نمایش رنگ را ارائه می دهند. اتصالات محتاطانه و کم تابش بهترین عملکرد را دارند.

دلیل اینکه آنها گزینه خوبی برای ایده های حمام هستند این است که به راحتی در یک سیستم کنترل ادغام می شوند و یک طرح روشنایی لایه ای پاسخگو ایجاد می کنند که حمام را از روشن ترین صبح در تاریک ترین صبح به آرامشی شبیه آبگرم در شب می برد.

استفاده از ایده‌های روشنایی سقف حمام هوشمند بر روی آینه  و شستن دیوارها با نور  نور ملایم‌تری می‌دهد و می‌تواند یک ویژگی برجسته مانند دیوار سنگی یا روشویی را برجسته کند.

5. با نورپردازی روی آینه، به تقارن بروید

با نور حمام خود سخاوتمند باشید. هرچه منابع نور بیشتری داشته باشید، خلق و خوی بیشتری می توانید ایجاد کنید. یک جفت لامپ دیواری و ال‌ای‌دی بالای سر راه بسیار خوبی برای تأثیرگذاری بر روی یک دستگاه روشویی یا حوضچه هستند و جلوه بصری بزرگ‌تری نسبت به استفاده از تنها یک منبع نور خواهند داشت.

اگر می خواهید ظاهری هوشمندانه و طراحی شده ایجاد کنید، به دنبال تقارن باشید لامپ های جفتی در دو طرف آینه طرح را قاب می کنند و هر عنصر معماری اطراف خود را برجسته می کنند و ساختاری به طرح شما می بخشند.

6. تعادل عملکرد با زیبایی

روشنایی وظیفه عموماً در اطراف روشویی و آینه متمرکز است. در اینجا، به نور روشن نیاز دارید، اما به نصب لکه‌ها یا LED در ردیف‌های عمودی در کنار آینه‌ها بر خلاف موارد بالا فکر کنید تا نوری دلپذیرتر با سایه‌های کمتر ارائه دهید.

در حمام های کوچک، به کابینت های آینه ای با نورپردازی یکپارچه به عنوان یک راه حل ساده اما موثر نگاه کنید

7. یک غرور را روشن کنید

با روند صحیح نورپردازی حمام، اتاق شما می تواند در طول روز و شب جلوه های متفاوتی به خود بگیرد.

هنگام برنامه ریزی نورپردازی حمام بر روی آینه، از چراغ های دیواری غافل نشوید. به خصوص چراغ‌های کوچک بسیار محبوب شده‌اند، با مجموعه‌ای از سبک‌های مختلف، که برای روشن کردن ایده‌های روشویی حمام شما یا برای افزودن جذابیت و محیط به یک دیوار کانونی عالی هستند.

این مهم است که آینه و صورت خود را با نورپردازی کار روشن کنید. سالی استوری از جان کالن لایتینگ می‌گوید: یک منبع نور در سمت چپ و راست آینه، مانند دو چراغ دیواری تزئینی، نوری بدون سایه و جذاب ایجاد می‌کند که برای آرایش یا اصلاح مفید است. 

8. از آینه برای تقویت نور در حمام استفاده کنید

استفاده از ایده های هوشمند حمام کوچک می تواند فضا را باز کند. یک آینه بزرگ نه تنها به افزایش اندازه کمک می کند، بلکه می تواند سطوح نور را نیز تقویت کند.

ما توصیه می کنیم یک رویکرد لایه ای برای نورپردازی حمام روی آینه داشته باشید. از مجموعه ای از نقاط کوچک سقفی، نورافکن ها، نورهای پایین و LED برای ایجاد یک طرح آرام و پیچیده که هم کاربردی و هم شیک است، استفاده کنید.

9. استفاده از چراغ آویز

در سال های اخیر، گرایش های نورپردازی حمام شامل استفاده از نور آویز در دوش و حمام بوده است که اغلب جای چراغ های دیواری سنتی را می گیرد.

چراغ‌های سقفی حمام به شکل آویز می‌توانند ویژگی طراحی جالبی ایجاد کنند، اما همچنین نورپردازی را در جایی که لازم است روی میز روشویی قرار می‌دهند، مراسم مراقبت از پوست را روشن‌تر می‌کنند و روتین‌های تمیز کردن دندان‌ها را روشن می‌کنند.

10. نور نواری را روی آینه در نظر بگیرید

روشنایی نوار LED در سطح پایین برای سبک کردن بار در یک فضای کوچک عالی است و این تصور را ایجاد می کند که مبلمان یا حتی دیوارها شناور هستند.

کریس جردن از کریستوفر رای توصیه می کند که درست بالای آینه حمام با نور کم وات که به حسگرهای حرکتی واکنش نشان می دهد، روشن شود.

این به شما کمک می‌کند بدون نیاز به روشن کردن چراغ‌های اصلی ببینید چه می‌کنید، که تطبیق آن برای چشمان شما دشوار است و ممکن است توانایی شما برای بازگشت به خواب را کاهش دهد.

او می‌افزاید: «سنسورهای حرکتی به‌ویژه در نیمه‌های شب و صبح نیز مفید هستند.

 

 
تعداد بازدید: 48

نظرات

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×