نورپردازی فروشگاه پوشاک

متن کامل

نکات تاثیرگذاری و استفاده برای فروش بیشتر با استفاده از نورپردازی برای فروشگاه پوشاک

تحقیقات نشان داده است که با اجرای تکنیک های مناسب نورپردازی فروشگاه، برندهای لباس فروش محصولات را بهبود بخشیده اند. در فروشگاه‌های لباس در سراسر جهان، نورپردازی LED مدرن نقشی کلیدی در جذب گردشگران و افزایش فروش داشته است.

انتخاب و چیدمان مناسب نور نه تنها فروشگاه شما را برای مشتریان جذاب می کند، بلکه محیطی آرام بخش به آن می بخشد. در اینجا نحوه نورپردازی مدرن فروشگاه لباس LED برای کسب و کار شما ارزش ایجاد می کند:

نورپردازی فروشگاه پوشاک – تاثیر و جنبه ها

دانستن اصول اولیه و تاثیر نور به شما کمک می کند تغییراتی ایجاد کنید که تجربه کلی فروشگاه را بهبود می بخشد و کسب و کار را بهبود می بخشد. بیایید ببینیم چگونه:

*همانطور که نور کم مانع قضاوت رنگ می شود، فروشگاه های لباس با نور بیش از حد بر محصولات غلبه می کنند. نور مناسب بهترین ویژگی های پوشاک شما را نشان می دهد و به خریداران کمک می کند تا محصول را به درستی تجزیه و تحلیل کنند.

*زوایای نور نقش مهمی در نمایش محصول دارند و بهترین ها را در آنها به نمایش می گذارند. نورپردازی مغازه لباس شما باید زوایای نور مناسبی داشته باشد تا هماهنگی بین فروشگاه و محصول حفظ شود.

*نور بر جذابیت بصری کلی فروشگاه شما تأثیر می گذارد و بر افکار مشتریان نیز تأثیر می گذارد. گرما در نور روحیه بازدیدکنندگان را آرام می کند و آنها را در محیط اطراف آرام و راحت می کند.

اکنون که با برخی از اساسی‌ترین جنبه‌های نورپردازی مغازه پوشاک آشنا شده‌ایم، بیایید یاد بگیریم که چگونه روشنایی فروشگاه را کامل کنیم!

نکات و ایده های روشنایی مغازه پوشاک

تحقیقات ثابت کرده اند که نور بر رفتار خرید شناختی و حس بینایی ما تأثیر می گذارد. بنابراین نورپردازی مناسب فروشگاه پوشاک می تواند نقش تعیین کننده ای در جذب ردپای فروشگاه ها داشته باشد.

چند نکته و ایده ضروری برای روشن کردن فروشگاه لباس خود را با موفقیت بررسی کنید:

*به جای روشن کردن یکنواخت کل فروشگاه، کنتراست اطراف را حفظ کنید. مشتریان را به بخش‌های محصولاتی که می‌خواهید آن‌ها را مرور کنند جذب می‌کند.

*روشنایی LED عمودی را به نورهای افقی ترجیح دهید. این به مشتریان دید واضحی از چیدمان فروشگاه شما می دهد.

*دمای بین 3000-4000K هنگام نمایش لباس بسیار موثر است. این به مشتریان احساس گرما و آشنایی می دهد.

*استفاده از نورپردازی تاکیدی گزینه خوبی است. بر روی یک محصول خاص تمرکز می کند و به جلوگیری از توجه غیر ضروری به جزئیات دیگر کمک می کند.

*مطمئن شوید که در گوشه های پایین نیز نور LED دارید. مشتری فقط در صورتی به قفسه پایینی معطل می شود که برجسته شوند.

چرا چراغ ال ای دی برای فروشگاه شما اهمیت دارد؟

لامپ های ال ای دی از نظر کارایی، کارایی و دوام نسبت به لامپ های رشته ای مزایای زیادی دارند. آنها در مقایسه با چراغ های معمولی تا 80 درصد بیشتر در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. بهترین چیز در مورد LED ها این است که می توان آنها را به طور کامل در ساختارهای معماری مدرن گنجاند. در اینجا برخی از مزایای بیشتر نورپردازی LED مدرن آورده شده است:

* طول عمر و دوام طولانی.

* کاتالوگ های خاص صنعت در حال رشد چراغ های LED

*درخشندگی ال ای دی ها بهتر از لامپ و CFL است.

*درخشندگی ال ای دی ها بهتر از لامپ و CFL است.

محصولات تجاری مدرن روشنایی LED نیز سازگار با محیط زیست هستند. 

خرید نورپردازی فروشگاه لباس مدرن

این جمله که «تأثیر اول، آخرین تأثیر است» در مورد بازار پوشاک 100٪ درست است. کسب‌وکارهای جهانی برای دستیابی به اهداف تجاری، تمام شعور انسانی را در نظر می‌گیرند. درمان چشمان مشتری نقش کلیدی در کسب و کار فروشگاه لباس دارد و از این رو باید از تکنیک های نورپردازی مدرن برای جذب مشتریان بالقوه و فروش بیشتر استفاده کرد.

به کسب و کار خود از مزایای روشنایی LED مدرن بهره ببرید و چشم انداز کسب و کار خود و همچنین رفاه کارکنان را بهبود بخشید. با طیف نور از راه راه های ارتباطی ارتباط برقرار کنید تا در مورد محصولات نورپردازی فروشگاه لباس صحبت کنیم.

تعداد بازدید: 43

نظرات

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×