ادامه مطلب...

لامپهای ال ای دی نوعی از لامپ های حالت جامد می باشند که برای روشنایی از دیود نور گسیل می کنند . این نوع از لامپ ها با توجه به اینکه از فناوری جدیدی برخوردار هستند  و نسبت به سایر انواع لامپ های قدیمی مصرف برق کمی دارند و طول عمر بالاتری دارند در صنعت روشنایی جایگاه ویژه ای دارند.

می باشد به معنای دیود ساطع کننده  نور است.Light emitting diode  که مخفف عبارت   LED

همان طور که  دانید دیود های ساطع کننده نور جز نیمه هادی ها هستند  اما نقطه تمایز ال ای دی ها با نیمه هادی ها  این است که با گذر جریان الکتریکی انرژی به صورت نور از ان ها ساطع می شود. لامپ های رشته ا ی باعث افزایش حجم گاز های گلخانه ای و هم چنین افزایش دمای کره زمین می شود به همین خاطر کارشناسان در تلاش هستند  جایگزین های مناسبی  تولید کنند که لامپ های ال ای دی گزینه بسیار مناسبی هستند.

طیف نور
ادامه مطلب...

لامپ پارسه شید و تجهیزات روشنایی پارسه شید در انواع مختلفی تولید می شوند. از انواع لامپ های پارسه شید می توان به: لامپ حبابی پارسه شید، لامپ حبابی کریستالی پارسه شید، لامپ شمعی پارسه شید، لامپ مهتابی پارسه شید، لامپ هالوژنی پارسه شید و لامپ رفلکتور پارسه شید اشاره کرد.

ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×