طیف نور
ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...

انواع لامپ های سقفی ال ای دی برای منزل شما

امروزه مردم دیگر از چراغ های سقفی فقط برای اصول اولیه استفاده نمی کنند. اگرچه روشنایی کاربردی و لامپ های فلورسنت سفید خانه شما را روشن می کند، اما سزاوار لمس خاصی است. به عنوان مثال، چراغ های سقفی در اتاق خواب شما به روحیه آرامش بخش می افزاید. فناوری دیود ساطع نور، در حالی که از کسری از انرژی الکتریکی استفاده شده توسط لامپ های فلورسنت و رشته ای استفاده می کند، روشنایی روشن را فراهم می کند.

بهترین لامپ سقفی LED برای خانه شما به میزان روشنایی مناسب برای اتاق خاص و نوع وسایل بستگی دارد. در این مقاله به انواع لامپ های سقفی LED برای خانه شما می پردازیم.

کدام نوع چراغ سقفی بهتر است؟

مکانیسم‌های مختلف نورپردازی سقف شامل نورهای رشته‌ای، لوله‌های فلورسنت و روشنایی LED هستند. با این حال، نورپردازی LED بر اساس ویژگی‌های مختلف مانند ایمنی، روشنایی و مصرف انرژی نسبت به سایر چراغ‌های سقفی برتری دارد.

آنها مقدار قابل توجهی انرژی الکتریکی کمتری نسبت به بقیه مصرف می‌کنند و دارای لومن بسیار بالاتری نسبت به لامپ‌های رشته‌ای هستند. بنابراین لامپ های سقفی ال ای دی مقرون به صرفه تر هستند. بهتر از این، این لامپ ها را می توان در رنگ های مختلف سفارشی کرد و به زیبایی خانه شما می افزاید.

ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...
طیف نور
ادامه مطلب...

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×