چراغ سقفی روکار دایره ای 15 وات پارسه شید مدل فیوژن

رنگ نور:
1,190,000ریال
چراغ سقفی روکار دایره ای 15 وات پارسه شید مدل فیوژن

چراغ سقفی روکار دایره ای 15 وات پارسه شید مدل فیوژن

 

چراغ سقفی روکار دایره ای 15 وات پارسه شید مدل فیوژن مجهز به ساختار LED SMD می باشد که این ساختار در هر لامپ و پنلی نشان از نوری با کیفیت و مطلوب می باشد که نور به صورت پراکنده و یکنواخت پخش می شود. همچنین این پنل فاقد هرگونه اشعه های مضرر مادون قرمز و اشعه ایکس می باشد که باعث آسیب به چشم و پوست انسان نمیشود و ساختار ال ای دی این پنل به گونه ای است مه گرمای اضافی را تولید نمیکند.

پنل ها به سه صورت نصب می شوند توکار که نیاز به ابعاد برش و حفره است ، آویز که نیاز به براکت، و روکار که به  وسیله براکت و پیچ های مخصوص پنل به سقف نصب می شود، پنل 15 وات فیوژن پارسه شید به صورت روکار به وسیله پیچ به سقف به راحتی نصب می شود.

چراغ سقفی روکار دایره ای 15 وات پارسه شید در توان 15 وات شارنوری معادل1000 لومن را تولید میکند و زاویه پخش نوری 130 درجه این محصول باعث شده است که در مکان های بزرگ مانند سالن ها روشنایی خوبی را به محیط الهام ببخشید.

این محصول دارای 12 ماه گارانتی معتبر شرکت پارسه شید می باشد که مبتوانبد خریدی مطمین و امن را انجام دهید.

مشخصات فنی چراغ سقفی روکار دایره ای 15 وات پارسه شید مدل فیوژن

مشخصات
مشخصات فنی
بهره ی نوری 65 لومن
زاویه نوردهی (درجه) 130 درجه
مدت گارانتی 12 ماه
توان 15 وات
شاخص نمود رنگ 80<
شارنوری 1000LM

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×