چراغ خیابانی 50 وات COB صبا ترانس

رنگ نور:
15,000,000ریال12,750,000ریال
15%
چراغ خیابانی 50 وات COB صبا ترانس

چراغ خیابانی 50 وات COB صبا ترانس

با چراغ خیابانی 50 وات COB صبا ترانس مسیر آینده ای روشن تر را روشن کنید! این چراغ خیابانی 50 واتی توسط صبا ترانس عرضه شده است. چراغ خیابان LED ما قابلیت اطمینان و دوام و همچنین صرفه جویی در انرژی و کاهش کربن را تضمین می کند. علاوه بر این، این چراغ خیابانی 50 واتی با 5000 لومن ارائه می شود که شرایط نوری عالی و یکنواختی را در سراسر پوشش خود فراهم می کند.

مزایای محصول
راه حل بلند مدت – چراغ خیابانی 50 واتی به لطف طول عمر 25000 ساعتی خود، راه حلی طولانی مدت با بازگشت سرمایه سریع ارائه می دهد.
بهره وری انرژی – این چراغ خیابان LED توسط صبا ترانس عرضه می شود که چراغ های خیابان را با استفاده از LED های با کیفیت بالا می سازد. بنابراین تا 80 درصد در هزینه برق خود صرفه جویی خواهید کرد!
زاویه پرتو عریض – نور خیابانی 50 واتی فتوسل ما دارای زاویه تابش 120 درجه است. بنابراین، شرایط نوری عالی و یکنواختی بالا را در سراسر پوشش آنها فراهم می کند.
شدت نور بالا - این چراغ خیابانی 50 واتی با 100 Lm/W و 6500 لومن ارائه می شود.
اجزای با کیفیت بالا - چراغ خیابان LED ما با سنسور یکنواختی در توزیع نور فراهم می کند.
بدنه ضد آب - چراغ های خیابانی IP65 دارای حفره های نوری مهر و موم شده هستند. این باعث می شود آنها در شرایط آب و هوایی شدید کاملاً عملیاتی شوند.
هزینه تعمیر و نگهداری 100٪ کاهش می یابد - هزینه تعمیر و نگهداری لامپ خیابان 50 واتی صبا ترانس به دلیل عدم تعویض لامپ و قابلیت اطمینان بی نظیر به طور چشمگیری کاهش می یابد.
کیفیت زندگی - این چراغ خیابانی 50 واتی جدیدترین فناوری و کنترل‌های پویا موجود را ترکیب می‌کند. بنابراین، این چراغ خیابانی می تواند مسائل آسمان تاریک و آلودگی زیاد در شب های تاریک را برطرف کند.
کاربرد
چراغ های خیابانی ما برای روشنایی خیابان ها و همچنین پارک های عمومی بهینه و مهندسی شده اند. بنابراین محصولات روشنایی خیابانی ما یک انتخاب عالی برای جاده ها، تونل ها، پارکینگ ها، تاسیسات صنعتی هستند

مشخصات فنی چراغ خیابانی 50 وات COB صبا ترانس

مشخصات
مشخصات فنی
مدت گارانتی 12 ماه
منبع نور LED COB
شارنوری 6500 لومن
ابعاد 6×20×50 cm

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×