فیوز مینیاتوری 32 آمپر تانووس

رنگ:
505,000ریال380,000ریال
25%
فیوز مینیاتوری 32 آمپر تانووس

فیوز مینیاتوری تانووس 32 آمپر 


فیوز های مینیاتوری برای قطع جریان بیش از حد مجاز و اتصال کوتاه طراحی شده اند و حساسیت بالایی دارند و این گونه مانع از آسیب های احتمالی جریان های زیاد می شوند. 
فیوز های مینیاتوری دارای چندین نوع هستند که از لحاظ کارکرد و محیط استفاده با یکدیگر تفاوت دارند. تیپ های متفاوت فیوز مینیاتوری شامل : Z, K, D, C, B است که فیوز مینیاتوری 32 آمپر تانووس از تیپ C بوده است. این تیپ فیوز های مینیاتوری بیشتر در صنعت کاربرد دارند هم چنین برای راه اندازی موتور کولر های گازی خانگی و پمپ آب خانگی که به توان کم و جریان بالایی نیاز ندارند استفاده می ‌شود.  
فیوز مینیاتوری تانووس 32 آمپر دارای جریان لحظه 6000 آمپر است یعنی فیوز نی تواند در لحظه جریانی معادل 6000 آمپر را حمل کند اما جریان نامی آن همان طور که مشخص است و روی محصول درج شده 32  آمپر است یعنی اگر جریانی بیشتر از این جریان از آن عبور کند باعث قطع جریان مدار می شود.حداقل ولتاژ که باعث قطع جریان برق می شود در این فیوز مینیاتوری 170 ولت است و حداکثر مقدار ولتاژ برای قطع جریان 245 ولت است.
 مزایای استفاده از کلید های مینیاتوری بسیار زیاد است که در زیر به طور مختصر به برخی از آن ها می پردازیم.
1_حفظ جان با جلوگیری از برق گرفتگی و آتش سوزی های ناشی از نشتی جریان برق که می تواند خسارت جانی جبران ناپذیری را به ما وارد کند. 
2_حفاظت وسایل برقی و جلوگیری از سوختن آن ها به هنگام افزایش جریان  در نتیجه باعث صرفه جویی اقتصادی می شود و مانع از خسارات مالی می شود.
البته نکته قابل ذکر این است که فیوز های مینیاتوری به تنهایی برای مدار ها کافی نیستند و باید از کلید های محافظ جان به عنوان مکمل در مدار ها استفاده شود چرا که فیوز های مینیاتوری قادر به تشخیص جریان های نشتی کوچک نیستند.

در بالا به صورت مختصر اما کامل به معرفی فیوز مینیاتوری تانووس 32 آمپر پرداختیم و مشخصات و مزایای استفاده از این محصول را برای شما عزیزان بیان کردیم تا شما با اطلاعات کامل و کافی خرید کنید حال چنانچه شما برای خرید نیاز به مشاوره بیشتر و راهنمایی بیشتر دارید و یا سوالی در ذهن دارید می توانید با یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با مشاوران فروشگاه طیف نور در ارتباط باشید و پس از راهنمایی های لازم خریدی مطمئن و هوشمندانه داشته باشید. 
پیشاپیش از حسن توجه شما به ما و اعتمادتان به کادر ما سپاس گذاریم.

مشخصات فنی فیوز مینیاتوری 32 آمپر تانووس

مشخصات
مشخصات فنی
فاز تک فاز
جریان نامی 32 آمپر
نوع فیوز تیپ C
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان 245V
گارانتی مادام العمر
جریان لحظه ای 6000 آمپر
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان 170V
ابعاد 10x10x2 CM
سایر محصولات مرتبط با این محصول

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×