فیوز مینیاتوری 10 آمپر بوش

رنگ:
285,000ریال
فیوز مینیاتوری 10 آمپر بوش

فیوز مینیاتوری بوش 10 آمپر

 

  کاربرد فیوز های مینیاتوری برای قطع جریان اتصال کوتاه و یا جریان های زیاد است و نسبت به اضافه بار با سرعت واکنش نشان می دهند و سریع جریان برق را قطع می کنند. به طور کلی فیوز وسیله ای است در مدار های الکتریکی و تجهیزات تا زمانی که جریانی بیش از حد مجاز از وسیله و مدار عبور می کند با سوختن فیوز جریان مدار قطع می شود تا آسیبی به وسایل وارد نشود. فیوز مینیاتوری بوش 10 آمپری که فیوز تیپ B هست و حداقل ولتاژ برای قطع جریان 170 ولت می باشد و حداکثر ولتاژ برای قطع 245 ولت است.

از دیگر مشخصات فیوز مینیاتوری 10 آمپر می توان به جریان لحظه و جریان نامی آن اشاره کرد. 

جریان لحظه ای به جریانی گفته می شود  که فیوز تنها در یک لحظه می تواند تحمل کند و اغلب به صورت بزرگ روی محصول نوشته شده است. 

جریان نامی محصول  حداکثر جریانی است  که فیوز می تواند تحمل کند و بیش از آن جریان باعث قطع مدار می شود.

کلید مینیاتوری نوع B برای مصرف در خانه و روشنایی استفاده می شود که دارای حساسیت خوبی برای کاربرد های خانگی است . ضمن اینکه این کلیپ به فیوز مینیاتوری تند کار هم معروف است.

 

مزایای استفاده از فیوز های مینیاتوری را به صورت مختصر در زیر بیان می کنیم :

 

1_ اولین مزیت آن حفاظت از انسان ها در مقابل تماس مستقیم است.

2_حفاظت از مدار و وسایل برقی خانه و جلوگیری از سوختن آن ها.

3_ به جرات باید گفت که فیوز های مینیاتوری از مهم ترین مکانیسم ها برای حفظ ایمنی در محیط منزل و کار است چرا که اتصال کوتاه و جریان اضافه باعث آتش سوزی و برق گرفتی می شود و خسارت های جانی و مالی فراوانی را در پی دارند.

فیوز های از نظر کاربردی دو نوع متفاوت دارند که نوع کند کار آن برای مدار های موتوری کاربرد دارد و مفید است  و نوع تند کار آن برای مدار های روشنایی مفید است.

با توجه به توضیحات مختصر بالا انتخاب برای شما مشتریان گرانقدر راحت تر می شود و شما می توانید با خیال راحت و اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید و حتی اگر نیاز به معرفی بیشتر و راهنمایی خاصی داشت به صورت مستقیم با متخصصین فروشگاه طیف نور در ارتباط باشید تا شما را از همه ی جهات راهنمایی کنند . راه های ارتباطی ما با شما در سایت به طور کامل بیان شده است. کادر فروشگاه از انتخاب ما و اعتمادتان به ما تشکر می کند و برای شما بهترین ها را خواستاریم

مشخصات فنی فیوز مینیاتوری 10 آمپر بوش

مشخصات
مشخصات فنی
جریان لحظه ای 6000 آمپر
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان 170V
فاز تک فاز
جریان نامی 10 آمپر
نوع فیوز تیپ B
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان 245V
ابعاد 10x10x2 CM
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×