فیوز محافظ جان 25 آمپر بوش

رنگ:
2,500,000ریال
فیوز محافظ جان 25 آمپر بوش

فیوز محافظ جان 25 آمپر بوش

 

 فیوز محافظ جان یا کلید rcd جریان سیم های رفت و برگشت را با یکدیگر مقایسه می کنند و زمانی که اختلافی بین جریان رفت و برگشت جریان ها وجود داشته باشد جریان مدار را قطع میکند. می دانیم که مدار های الکتریکی جریان رفت با جریان برگشت با هم برابر هستند حال اگر به هر دلیلی جریان بین دو سیم فاز و نول تغییر کند محافظ جان وارد عمل شده و جریان را قطع خواهد کرد این اختلاف بین دو سیم فاز و نول ممکن است به خاطر اتصال بدنه ی یکی از دستگاه های الکتریکی باشد در این صورت جریان از راه سیم نول برنمی گردد بلکه از طریق زمین به منبع بر می گردد که در این صورت می گوییم جریان نشت کرده است‌. فیوز محافظ جان 25 آمپر بوش است اگر دقت کنید روی محصول BSR_2P است که نشان از دو پل بودن آن است. محافظ جان دو پل در محیط های خانگی کاربرد دارد و محافظ های سه پل در محیط صنعتی . 

مزایا و معایب محافظ جان بوش

مزایا و وظیفه فیوز محافظ جان شناسایی نشتی های کوچک است که فیوز قادر به شناسایی نیست اما باعث زمینه سازی آتش‌سوزی و برق‌گرفتگی افراد می‌شود بنابراین فیوز محافظ جان وارد عمل شده و جریان را در چند دهم و یا صدم ثانیه قطع می کند. این کلید های محافظ جان با اتصال به زمین کاربرد بهتری دارد. فیوز های محافظ جان گونه ای دیگر از کلید ها را دارند که علاوه جریان نشتی به اضافه بار هم واکنش نشان می دهند. اساس کار کلید های محافظ جان به صورت غیر مستقیم است یعنی در اتصال فاز به بدنه قرار دارد. نکته قابل توجه این است کلید محافظ جان به هیچ عنوان نمی تواند جایگزین فیوز باشد چرا که توانایی حافظت در برابر جریان بیش از حد و اتصال کوتاه را ندارد بنابراین فیوز ها و کلید های مینیاتور قطع کننده مدار می تواند تکمیل کننده یکدیگر در مدار باشند. در بالا به صورت مختصر درباره کلید محافظ جان و نحوه عملکرد و ویژگی های آن توضیح دادیم . 

حال شما عزیزان گرامی برای حافظت از خود و جلوگیری از آتش سوزی و برق گرفتگی حتما خرید فیوز محافظ جان را در لیست خرید خود قرار دهید. شما عزیزان هر آنچه سوال و موضوعی در رابطه با محصول دارید می توانید با مشاوران فروشگاه طیف نور به صورت مستقیم در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان متخصصان  فروشگاه طیف نور بهره مند شوید و خریدی مطمئن داشته باشید.

مشخصات فنی فیوز محافظ جان 25 آمپر بوش

مشخصات
مشخصات فنی
جریان نامی 25 آمپر
سایر محصولات مرتبط با این محصول

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×