دو شاخه فراز الکتریک

تخت
رنگ:
50,000ریال
دو شاخه فراز الکتریک

دو شاخه فراز الکتریک

 

وظیفه اصلی دوشاخه انتقال مقدار معینی برق از منبع اصلی به ابزارهای برقی است.دوشاخه فراز الکتریک بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار میگیرد که در برابر انواع گرد و غبار ها مقاوم است. این مدل از دوشاخه برق بدون کابل می باشد که خود کاربر باید کابل را به دوشاخه وصل کند. جنش بدنه دوشاخه فراز از پلاستیک با کیفیت می باشد که در صورت ضربه های عادی هیچ آسیبی نخواهد دید.

موارد مورد توجه این محصول این است که محافظ داخلی و دکمه روشن و خاموش و رابط کواکسیال (آنتن) و نشانگر LED ندارد.

با توجه به مطالب گفته شده می توان فهمید که دوشاخه برق، در انتقال جریان برق در وسایل برقی گوناگون، یک محصول بسیار پرکاربرد و ضروی است. به همین خاطر کارایی گسترده، انواع دوشاخه ها با  تنوع بسیار زیادی تولید می شوند و لازم است که در خرید دوشاخه برق و انتخاب یک دوشاخه مناسب، به جز قیمت دوشاخه برق، به نوع عملکرد مورد نظر خودتان توجه کافی داشته باشید.

مشخصات فنی دو شاخه فراز الکتریک

مشخصات
مشخصات فنی
حداکثر جریان انتقالی 16A
حداکثر توان قابل پشتیبانی 250w
ولتاژ ورودی 250 ولت
تعداد پریزها 1

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×