فیوز محافظ جان 32 آمپر بوش

رنگ:
850,000ریال
فیوز محافظ جان 32 آمپر بوش

فیوز محافظ جان 32 آمپر بوش 

 

فیوز های محافظ جان یا کلید RCD کارکرد بسیار ساده ای دارند به گونه ای هستند که جریان سیم های رفت و برگشت را با هم مقایسه می کند و اگر اختلافی بین جریان های سیم های رفت و برگشت باشد جریان باقی مانده که تفاوت جریان بین دو سیم فاز و نول است باعث تریپ کردن مدار و یا خاموش کردن آن می شود که به آن جریان نشتی می گویند.

فیوز محافظ جان 32 آمپری است BSR_2P روی فیوز محافظ جان نشان از آن است که فیوز محافظ جان دو پل است و برای مشترکین تک فاز خانگی به صورت دو پل یعنی فاز و نول مورد استفاده قرار می گیرد.

 به حداقل اختلاف جریان حساسیت نشان می دهد. 

 

مزایای استفاده از کلید محافظ جان 

 

1_ به هنگام عبور جریان بیش از حد به صورت خودکار جریان را قطع می کند.

2_ در برابر نوسان های ولتاژ محافظت می کند. 

3_محافظت در برابر هر گونه خطای زمین و هر گونه جریان نشتی در مدار

4_ جلوگیری از خطر برق گرفتگی و هم چنین آتش سوزی های احتمالی ناشی از نشتی های کوچک

5_این کلید های محافظ با توجه به اینکه مانع از هدر رفتن انرژی الکتریکی می شوند و از هدر رفتن برق مصرفی بر اثر نشتی در وسایل برقی جلوگیری می کند باعث صرفه جویی اقتصادی نیز می شوند.

لازم به ذکر است این کلید های محافظ جان نمی تواند جایگزین فیوز باشد چرا جریان بیش از حد و اتصال کوتاه را در مدار محافظت نمی کند. پس باید با فیوز یا کلید های مینیاتور قطع کننده مدار تکمیل شود.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا و اهمیت ویژه کلید محافظ جان لازم است حتما در محیط های خود و مدار های الکتریکی اطراف استفاده شود تا از خطرات احتمالی ناشی از نشتی جریان برق جلوگیری شود. حال با توجه به محیط مورد نظر که خانگی است یا صنعتی محافظ جان های دو پل و سه پل وجود دارد که می توان انتخاب کرد. 

ما سعی کردیم در بالا به صورت مختصر در رابطه با کلید محافظ جان و عملکرد آن و مزایا و معایب آن اطلاعات مناسبی ارائه دهیم اما چنانچه شما عزیزان گران قدر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید و یا حتی سوالی مد نظر دارید و نیاز به مشاوره بیشتر دارید می توانید به صورت مستقیم از روش های ارتباطی بیان شده در سایت با مشاوران و متخصصین فروشگاه طیف نور ارتباط برقرار کنید و پس از آن خریدی مطمئن و هوشمندانه داشته باشید.

مشخصات فنی فیوز محافظ جان 32 آمپر بوش

مشخصات
مشخصات فنی
جریان نامی 32 آمپر
ابعاد 6.5*3.5*8 سانتی متر
سایر محصولات مرتبط با این محصول
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×