محافظ برق دو خانه پارت الکتریک

767
طول کابل:
3,410,000ریال
محافظ برق دو خانه پارت الکتریک

محافظ ولتاژ دو خانه 1.8 متری پارت الکتریک

محافظ ولتاژ پارت الکتریک، جهت استفاده در انواع یخچال و فریزر، با طول کابل ۱.۸ متر که دارای دو خانه پریز مجهز به سیستم ارتینگ میباشد. ابعاد این محصول 135*125*52میلیمتر و به شکل مستطیلی در وزن 550 گرم است. این محصول به صورت روکار نصب می شود، زمان لازم برای روشن شدن این محصول 4-6 دقیقه می باشد.

 این محافظ وسایل برقی شما را در مقابل قطع و وصلی و نوسانات  شدید برق محافظت نموده که هم از خرابی جلوگیری نموده و  هم باعث افزایش طول عمر وسایل برقی میشود.

برای محافظ یخچال و فریزر پارت الکتریک، حداقل ولتاژ برای قطع جریان 170 ولت و حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان245 ولت میباشد. حداکثر جریان ورودی ۱۰ آمپر بوده و حداکثر توان قابل پشتیبانی 250ولت  میباشد.

 این محصول دارای نشانگر LED بوده و نحوه عملکرد آن به گونه ای است که پس از زدن کابل به برق LED زرد، به علامت تاخیر روشن و پس از اتمام زمان تأخیر، LEDزرد خاموش شده و LEDسبز، به معنی برق دار شدن خانه‌های پریز روشن می شود. پس از رسیدن ولتاژ به حد استاندارد خود، LEDقرمز شده و زرد روشن میشود و پس از گذشت زمان تاخیر، LEDسبز با برقدار شدن پریز روشن خواهد شد.

 این محصول دارای محافظ داخلی بوده و دارای دکمه ی روشن، خاموش میباشد اما پورت USB برای شارژ ندارد.

محافظ ولتاژ دو خانه 1.8 متری پارت الکتریک، همانند محصولات دیگر این شرکت، دارای  24 ماه گارانتی میباشد که در صورت بروز مشکل، کاربران از خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران برخوردار خواهند بود.

مشخصات فنی محافظ برق دو خانه پارت الکتریک

مشخصات
مشخصات فنی
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان 245V
حداکثر جریان انتقالی 10A
پورت USB برای شارژ ندارد
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان 170V
حداکثر توان قابل پشتیبانی 250w
نشانگر LED دارد
زمان تاخیر 4-6 MIN
جریان ورودی 10A
تعداد پریزها 2
محافظ داخلی دارد
مدت گارانتی 24 ماه
دکمه روشن و خاموش دارد
شکل مستطیلی
سایر محصولات مرتبط با این محصول
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×