لامپ اشکی 7 وات پارسه شید

رنگ نور:
249,000ریال224,000ریال
10%
لامپ اشکی 7 وات پارسه شید

لامپ اشکی 7 وات پارسه شید

 

لامپ های شمعی از لحاظ ظاهری به دو شکل شمعی ساده و شمعی اشکی طراحی شده اند که این طراحی برگرفته از شمعدانی های قدیمی می باشد. لامپLEDاشکی 7 وات پارسه شید، جز دسته لامپ های شمعی اشکی می باشد.  از ویژگی های مفید این لامپ می توان به تولید حرارت کمتر و طول عمر بیشتر اشاره کرد همچنین این محصول می‌ تواند جایگزین بسیار مناسبی برای لامپ‌ های سنتی یا رشته‌ ای باشد.

از دیگر مشخصات اصلی این لامپ‌ های LED می‌توان به عدم تولید پرتوهای زیان‌ آور ماورای بنفش (UV) و مادون‌ قرمز اشاره کرد همچنین این لامپ اشکی فاقد مواد زیان‌ آور است و از دوست داران محیط زیست محسوب می شود.

نوع سرپیچ استفاده شده در لامپ اشکی 7 وات  پارسه شید سرپیچ  E14است . وزن لامپ اشکی ال ای دی 7وات پارسه شید ، 34گرم و با ابعاد132 × 37  میلی متر تولید می شود. در این محصول از تکنولوژی SMDاستفاده شده است.

توان مصرفی کل این لامپ شمعی اشکی، وات  و بهره ی نوری آن 95-90 لومن بر وات می باشد. زاویه تابش این محصول 200 درجه بوده و دمای رنگ در نوع آفتابی 3000 درجه کلوین و در نوع مهتابی 6500 درجه کلوین و همچنین دارای بازده انرژی A+ می باشد.

این لامپ 7 وات یکی از بهترین محصولات تولیدی این کارخانه می باشد که توسط مجرب ترین مهندسین طراحی و تولید شده و در کنار کیفیت و مقاومت بالایی از طول عمر بالایی بر خوردار است..

مشخصات فنی لامپ اشکی 7 وات پارسه شید

مشخصات
مشخصات فنی
بهره ی نوری 85
مدت گارانتی 12 ماه
کلاهک/اتصال E14
توان 7 وات
دمای رنگ 3000K, 6500K
شارنوری 580 لومن

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×