چسب برق سینا

کارتنی:
رنگ نور:
130,000ریال
چسب برق سینا

چسب برق

چسب برق یا همان لنت برق برای عایق سازی سیم برق به کار می رود تا از جریان الکتریسه برق به بیرون و آسیب رساندن آن جلوگیری کند جنس چسب برق ها از پلاستیک مخصوصا وینیل می باشد که حالت کشسانی به آن داده است.

مفهوم رنگ چسب برق 

 

برق کاران معمولا از رنگ مشکی چسب برق استفاده میکنند که برای عایق سازی سیم ها استفاده می شود . رنگ آبی نشان دهنده ولتاژ 230 و خنثی ، رنگ قرمز نشان دهنده پوسته و برق 415 ولت سه فاز ، رنگ زرد نشان دهنده سیم کشی های 110 وات ، رنگ سبز نشان دهنده سیم اتصال به زمین ، رنگ نارنجی نشان دهنده پوسته و ابزارهای باغبانی ، رنگ قهوه ای نشان دهنده ولتاژ پایین و فاز اول می باشد. 

 

 چسب برق ضد آب است؟

 

چسب برق گرچه از الاستیک است و قابلیت کشسانی خوبی دارد، اما ضد آب نیست. چون چسب هنگام خیس‌ شدن کیفیت و چسبندگی خود را از دست می‌دهد. در حالت کلی لنت برق در مقابل مقداری از رطوبت مقاوم است، اما اگر از این مقدار بیشتر شود، خاصیت چسبندگی خود را از دست می‌دهد. همان‌طور که می دانید آب یک رسانا‌ی جریان برق است و می‌تواند بسیار خطرناک باشد شما باید وسایل الکتریکی و سیم‌کشی را از آب و مایعات دیگر دور بسازید.

 

مشخصات فنی چسب برق سینا

مشخصات
مشخصات فنی
ابعاد 67x17mm
این کالاها قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند

همه ی ما می دانیم نورپردازی از اصلی ترین اصول طراحی دکوراسیون محیط پیرامون می باشد. در همین جهت مجموعه طبف نور محصولات شرکت های معتبر را گردآوری کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جذب کند.
فروشگاه طیف نور علاوه بر فروش محصولات روشنایی و الکتریکی سعی دارد مناسب ترین قیمت و مشاوره تخصصی نورپردازی رایگان را نیز به مشتریان ارائه دهد. همچنین شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی نماید.
مهم ترین دستاورد مدت ها تلاش تیم ما رضایت مشتریان عزیزمان می‌باشد که با ارزش ترین سرمایه ما محسوب می شود .

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×